Astroloji

 

 

 
Akrep (27.07.2021)
Finansal olarak alacak verecek konularınız gündeminizde olabilir. Bu konuda harekete geçebilir ve maddi anlamda elinizi güçlendirebilirsiniz. Mantığınız ve duygularınızla aynı anda hareket etmek size olumlu dönecektir.
 
Aslan (27.07.2021)
Çalışma ortamınızda sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Sizi suçlamak için ortam kollayan herkes konuşmaya başlayacaktır. Düşmanlarınızın söz söylemelerine izin vermemek için daha çok çalışmalı ve özenli olmalısınız.
 
Balık (27.07.2021)
Çalışma alanınızda yavaş hareketlerinizden dolayı eleştiri alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizi kanıtlamalısınız. Böylece kimse size dokunamaz. Emeğinizin hakkını savunun!
 
Başak (27.07.2021)
Yeni bir iş görüşmesine çağrılabilirsiniz. Umudunuzu kaybettiğiniz anda çiçekler yeniden açabilir. Her zaman umudunuzu diri tutun. Kazanan mutlaka siz olacaksınız.
 
Boğa (27.07.2021)
Maaile ortamınızda duygusal davranışlarınız eleştiri alabilir. Hassas olduğunuz konularla ilgili kalbini kıracak gündemler ve konuşmalar söz konusu olabilir. Mantığınızın sesine kulak vermeniz, en az şekilde hasar almanızı sağlayacaktır.
 
İkizler (27.07.2021)
Açık sözlülüğünüz ile ikili ilişkilerde son noktayı koyan taraf olabilirsiniz. Duygularınıza hitap etmeyen bir birlikteliği sonlandırıyorsunuz. Biraz özgür olmanın ve yalnız olmanın keyfini tatmak isteyebilirsiniz.
 
Koç (27.07.2021)
Yalnız kalma isteğiniz geri çevrilebilir. Yüklendiğiniz sorunlarınızı tek başınıza çözmenizi gerektirmiyor. İş hayatınızdaki değişim sizi hem kaygılandırıyor hem de heyecanlandırıyor olabilir. Bugün, özellikle ailenizin de desteğiyle bazı şeyleri hem rahatça dışa vurabilir hem de sorunlara çözüm yolu bulabilirsiniz.
 
Kova (27.07.2021)
Size zarar veren ve aranızda sorunlar yaşanan arkadaşlarınızdan bazı dönüşler alabilirsiniz. Özür ve telafilerin gündem olacağı bugün, siz dahil herkesin hatasının farkına varması süreci daha ılımlı bir noktaya taşıyacaktır. İyi düşünmeli, çizeceğiniz yeni sınırlara özen göstermelisiniz.
 
Oğlak (27.07.2021)
İçinize attığınız duygularınız patlama noktasına gelmiş olabilir. Artık konuşmak isteyeceksiniz. Böyle bir anda sizi gerçekten önemseyen insanlarla iletişim halinde olmanız daha sağlıklı olacaktır.
 
Terazi (27.07.2021)
Duygularınız özgür olmak isteyecektir. Bağımsızlık isteğinizle bazı zincirleri kırabilirsiniz. Akıl, ruh ve beden sağlığınızı böylelikle zinde tutacak; günlük hayatınızda işleri daha rahat yoluna koyabileceksiniz.
 
Yay (27.07.2021)
Kişisel alanınıza kimseyi yaklaştırmak istemeyeceksiniz. İletişiminize mesafe koyarak planlarınızı değerlendiriyorsunuz. Böylece kendinizi daha özgür hissedecek ve bireysel olarak daha rahat hareket edeceksiniz.
 
Yengeç (27.07.2021)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bu zorlanma hissi öfkeli davranışlara sebep olacağından kendinize ve çevrenize karşı acımasız bir tablo çizebilirsiniz. Yalnız kalmanız mümkün değilse, toplum içinde sakin kalmak için fazladan efor harcamanız gerekecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı