Haber Detayı
13 Temmuz 2018 - Cuma 16:43 Bu haber 2254 kez okundu
 
-KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAN İLKADIM’A 23 MADALYA…
Kick Boks Türkiye Şampiyonasından 23 madalyayla dönenBağlantı İlkadım Belediyesi Sporcuları İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u ziyaret ederek sağladığı imkânlar için teşekkür ettiler.
SPOR Haberi
-KİCK BOKS TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDAN İLKADIM’A 23 MADALYA…

 

 

 

3-11 Temmuz tarihleri arasında Elazığ’da gerçekleştirilen Kick Boks Türkiye Şampiyonasına 65 sporcu ile katılan İlkadım Belediyesi, Gençler, Yıldızlar, Minikler ve Büyükler kategorilerinde toplam 23 madalya alırken her sene artan başarı grafiği ilgi çekti.

 

“GÖRDÜĞÜMÜZ DESTEĞE BAŞARIYLA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Elazığ’da gerçekleştirilen Türkiye Şampiyonasında 5 birincilik, 3 ikincilik ve 15 üçüncülük alarak İlkadım ve Samsun’u başarıyla tanıtan İlkadım Belediyesi Sporcuları Üzeyir Kodan’ın koordinatörlüğünde ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un destekleriyle başarıyı yakaladıklarını belirtirlerken; “İlkadım Belediyesine ait spor kompleksleri ve spor salonlarında çok iyi ve profesyonel bir ortamda çalışıyoruz. Her biri branşında uzman antrenörlerimiz gözetiminde bu şampiyonaya da çok çalıştık. Erdoğan Başkanımız ve antrenörlerimizin verdikleri destekleri ile sağladığımız başarılar bizler için teşekkür etmenin en güzel yoludur” diye konuştular.

 

-BAŞKAN TOK “ SİZLERLE GURUR DİYORUZ”…

 

Başarılı sporcularla samimi bir ortamda sohbet eden Başkan Tok; “Spora yaptığımız yatırımlar ve verdiğimiz destekler genç sporcularımızca hiçbir zaman karşılıksız kalmadı. Bizlerde bu nedenle gençlerimize yatırım yapmaya her daim devam ediyoruz. Bu yatırımları yaparken tek düşüncemiz yeter ki onların hayatına olumlu yönde katkımız olsun, hayatlarında başarılı olsunlar. Sporcularımızın başarılarından sonra bizleri ziyaret ederek mutluluklarını paylaşmaları bizlerin bütün yorgunluğunu alıyor hatta ve hatta daha neler yapabiliriz diye düşünceler içerisine giriyoruz. Bugünde bizleri ziyaret eden ve turnuvalarda İlkadım Belediyemizi başarı ile temsil eden sporcularımıza, antrenörümüze ve kulübümüze çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Ben eminim ki spora verdiğimiz destekler devam ettikçe başarılarımız artarak devam edecektir.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: -KİCK, BOKS, TÜRKİYE, ŞAMPİYONASINDAN, İLKADIM’A, 23, MADALYA…,
Yorumlar
Haber Yazılımı