Haber Detayı
19 Şubat 2022 - Cumartesi 13:31 Bu haber 683 kez okundu
 
AK Parti'de 2. Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023 buluşması
AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023'e buluşmalarının ikincisi gerçekleştirildi.
SİYASET Haberi
AK Parti'de 2. Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023 buluşması

Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlenen programa AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, kuruluştan bugüne görev yapan Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensupları katıldı. 

 

Kuruluştan Bugüne Hep Birlikte 2023'e vefa buluşmalarının ikincisini gerçekleştirdikleri ve birlik beraberlik içerisinde yola devam ettiklerini ifade eden AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "AK Parti kadroları ülkemiz için, milletimiz için şehrimiz için ilk günden itibaren canla başla gecesini gündüzüne katarak çalıştı, çalışmaya devam ediyor. İşte bu nokta da partimizin kuruluşundan bugüne hizmetten geri durmamış, ne görev verilirse elini taşın altına koyarak çalışmış, hep omuz omuza yürüyen her bir mensubu çok değerli bir teşkilata sahibiz. Allah birlik beraberliğimizi daim eylesin. Tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.  


Başkan Aksu, sözlerine şöyle devam etti: "AK Parti'nin mayasında vefa vardır, sevgi vardır, birlik vardır, beraberlik vardır, samimiyet vardır, hizmet vardır, gayretle çalışmak vardır. AK Parti gönüllerin partisi, milletin kendisidir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gidecek daha çok yolumuz, ülkemize kazandıracağımız daha çok eserler var. Hep birlikte gönülleri fethetmeye, büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasına devam ediyor, hizmet aşkıyla inançlı ve kararlı adımlarla 2023'e gidiyoruz."

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: AK, Parti'de, 2., Kuruluştan, Bugüne, Hep, Birlikte, 2023, buluşması,
Yorumlar
Haber Yazılımı