Haber Detayı
13 Şubat 2022 - Pazar 14:19 Bu haber 557 kez okundu
 
AK Parti Samsun’da Esnaflarla buluştu
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu esnaflarla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
AK Parti Samsun’da Esnaflarla buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ile birlikte Gülsan Sanayi Esnafı ve Yabancılar Çarşısı esnafı ile bir araya geldi.

 

Esnafın sorunlarını dinleyerek sorularını cevaplandırdı. Yapılan yatırımlara değindi.

 

Bölgemizin en modern sanayisi olma özelliğini taşıyacak olan Toybelen Sanayi Sitesi ile ilgili gelinen son durum hakkında bilgi veren Başkan Mustafa Demir, Yabancılar Pazarı Çarşısı ile ilgili de yapacakları projeleri anlattı.

 

Yabancılar Pazarı Çarşısı ile ilgili proje hazırladıklarını da dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Buranın tesisatını biz yapacağız. Çatıda ve bazı kısımlarda problemler var. Tüm sıkıntıları gidereceğiz. Projeyi hazırladık. Biz sizi böylece bugün ve yarın değil öbür gün de sağlama alacağız. Burası esnaflar için problem olmaktan çıkacak. Yeni Samsun Fuarı’nı inşa edeceğiz. Fuarın içinde Yabancılar Çarşısı en önemli öğe olacak. Burayı çok güzel yapacağız” diye konuştu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: AK, Parti, Samsun’da, Esnaflarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı