Haber Detayı
04 Ekim 2021 - Pazartesi 11:48 Bu haber 398 kez okundu
 
Atakum’da ‘Yaza Veda Panayırı’
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum İlçe Başkanlığı ve Atakum Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi iş birliğinde ‘Yaza Veda Panayırı’ gerçekleştirildi.
YAŞAM Haberi
Atakum’da ‘Yaza Veda Panayırı’

Banda Aceh Parkı’ndaki Kadın El Emeği Pazarı’nda yapılan panayıra, CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik, CHP İlkadım İlçe Başkanı Metin Telatar, CHP Ladik İlçe Başkanı Özgür Ay, CHP Tekkeköy İlçe Başkanı Nihat Yurt, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, CHP Atakum Kadın Kolları Başkanı Emine Kandemir, CHP Atakum Gençlik Kolları Başkanı Yasin Sarıkaş, Atakum Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Neşe Kangüleç ve çok sayıda davetli katıldı.

 

 

 Panayırda, Atakum Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından oluşturulan 31 kişilik “Atakum Kadın Meclisi Cumhuriyet Bandosu” gösterisiyle büyük alkış topladı.

 

 

“KÖTÜ BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ”

Panayırın açılış konuşmasını yapan CHP Atakum İlçe Başkanı Turgay Özçelik, “Bizler bu sıkıntılı pandemi döneminde bir araya gelelim, birbirimizin hatırını soralım diye ‘Yaza Veda Panayırı’ adı altında birbirimizi görelim istedik. Bu etkinliği düzenlemek için çok büyük katkı koyan CHP Atakum İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Kandemir’e ve Atakum Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Neşe Kangüleç’e çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

 

“BAYRAMLAR UNUTTURULMAYA ÇALIŞILDI”

Atakum’un, Samsun’un aydınlık yüzü olduğunu söyleyen CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, ” Bugün karşımda büyük bir onur ve gururla Atakum Kadın Meclisi Cumhuriyet Bandosu’nu görüyorum. Bize unutturulmak istenen değerleri tekrar hatırlatmak için karşımızdalar. Çok güzel bir etkinlikte bir araya geldik. Bugün hem dayanışacağız hem sohbet edeceğiz. Kadınlarımızın el emeği ürünlerine destek olacağız. Katkı veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Atakum’da, ‘Yaza, Veda, Panayırı’, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı