Haber Detayı
22 Eylül 2021 - Çarşamba 15:14 Bu haber 263 kez okundu
 
Başkan Doğan’dan Doğalgaz istediler
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çınarlık ve Yalı Mahallesi muhtarları ile bir araya geldi.
YEREL YÖNETİM Haberi
Başkan Doğan’dan Doğalgaz istediler

Çarşamba ilçesinin Çınarlık Mahallesi Muhtarı Mustafa Dilsiz ve Yalı Mahallesi Muhtarı Selami Şahin, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ı makamında ziyaret ederek, mahallelerine doğal gazın gelmesi konusunda taleplerini ilettiler.

 

Başkan Doğan, mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinlediklerini belirterek, “Mahallelerimize doğal gaz getirilmesi konusunda muhtarlarımızın taleplerini, ilgili kurum ve kuruluşlara iletmek üzere aldık. Muhtarlarımızın taleplerini gerekli yerlere ileteceğiz” şeklinde konuştu.

“Ortak akıl, katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışı”

Çarşamba’yı en iyi şekilde temsil etmek ve ilçenin gelişimine katkı sunmak adına her türlü faaliyeti yürüttüklerini ifade eden Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, “İlçemizi ortak akıl, katılımcı ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla yönetmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda mahalle muhtarlarımız ve hemşehrilerimizle her zaman iletişim halindeyiz. Göreve geldiğimiz günden beri hemşehrilerimizin taleplerini, önerilerini dinleyerek, faaliyetlerimizi bu doğrultuda şekillendirme gayretindeyiz. Muhtarlarımız, belediyemizi ziyaret ederek mahallelerimize doğal gazın getirilmesi hususundaki taleplerini bizlere ilettiler. Biz de ilgili kurum ve kuruluşlara bu talepleri iletmek üzere aldık” ifadelerini kullandı.

“Talepleri ilgili kurumlarla paylaşacağız”

Başkan Doğan, “İlçemizde altyapı çalışmalarını, Samsun Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde tüm hızıyla sürdürüyoruz. Altyapı çalışmalarımızın ardından inşallah üstyapı çalışmalarımıza da başlayacağız. Henüz merkez mahallelerimizde de doğal gazın ulaşmadığı bölgeler var. Onların da taleplerini ilgili kurum ve kuruluşlara ilettik. Muhtarlarımız taleplerini bizlerle paylaştılar, inşallah mahallelerimize doğal gaz kazandırma gayretindeyiz. Çarşamba'mızı her anlamda geliştirmek, hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz”dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Başkan, Doğan’dan, Doğalgaz, istediler, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı