Haber Detayı
18 Ocak 2022 - Salı 11:39 Bu haber 570 kez okundu
 
Burhan Mucur'a Yılın Şirketi Ödülü
Samsunlu İş İnsanı ve siyasetçi Burhan Mucur, DE-BA ve Roma Medya Organizatörlüğünde gerçekleştirirlen 2021 yılının Türkiye-Avrupa Ödülleri organizasyonunda yılın şirketi ödülüne layık görüldü.
EKONOMİ Haberi
Burhan Mucur'a Yılın Şirketi Ödülü


Gecede grup firmaları arasında yılın şirketi seçilen MCR Grup'un ödülü, başarılı İş İnsanı MRC GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur'a takdim edildi.


MCR GRUP BİR NUMARA 

Geçtiğimiz Akşam Sunuculuğunu Esra BALAMİR Ve Doğan AZADLI'nın Üstlendiği Deba Medya Ve Roma Medya Organizatörlüğünde Crowne Plaza'da düzenlenen Türkiye-Avrupa Ödülleri Sahiplerini Buldu. MCR Grup Şirketi ile Büyük Başarı Yakalayan İş İnsanı MRC GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, Yılın Grup Şirketi kategorisinde ödül alarak büyük bir başarıya imza attı.
 
SAMSUN ADINA MUTLUYUM 

İş İnsanı MRC GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Mucur, böyle bir ödülü almaktan mutluluk duyduğunu belirterek,'' Kısa sürede çok yol kat ettik. Ülke ekonomisine, istihdama büyük katkı sağladık. Yoğun çalışma temposunun karşılığı olarak ödüle layık görülmek çalışma şevkimizi artırıyor. Samsun'un adını başarılı işlerde geçirmekten dolayı mutluyuz. Ayrıca şehrimize olan yatırımlarımız artarak devam edecektir. Bizlere bu başarıyı sağlayan çalışanlarımıza, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Burhan, Mucur'a, Yılın, Şirketi, Ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı