Haber Detayı
25 Ocak 2022 - Salı 14:07 Bu haber 255 kez okundu
 
Canik’te Kar Mesaisi Sürüyor
Hafta sonu yoğun kar yağışının yaşandığı Canik’te yol açma ve kar temizleme faaliyetleri bütün hızıyla devam ediyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
Canik’te Kar Mesaisi Sürüyor

Hafta sonu yoğun kar yağışının yaşandığı Samsun’un Canik ilçesinde,yağışların başladığı saatten itibaren yol açma vekar temizleme faaliyetleribütün hızıyla devam ediyor.Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı,Canik Belediyesi veSamsun Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü çalışmaları Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikteyerinde inceledi.BaşkanSandıkçı, “Samsun Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışma yürüterek ilçedeki yolları ulaşıma açan ekiplerimiz kar yağışının yoğun yaşandığı bölgemizde gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Ekipler gece gündüz çalışıyor

Canik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün yoğun şekilde çalıştığını söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, “Hafta sonu itibariyle yoğun kar yağışı nedeniyle ilçemizde hummalı bir çalışma başlattık. Kar yağışının başladığı saatlerden itibaren ekiplerle birlikte belediyemize ait tüm iş makinelerini bölgeye sevk ettik. Fen İşleri Müdürlüğümüzde görev yapan arkadaşlarımız merkezdeki ve kırsaldaki mahallelerimizde gece gündüz çalışarak Canik’in yollarını karlanma ve buzlanmaya karşı temizliyor.Ekiplerimiz, ilçemizin dört bir tarafındaki kaldırım ve sokaklarında kar temizleme çalışmalarına devam ediyor. Allah’a şükür şimdiye kadar ilçemizde bir sorunla karşılaşmadık” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Başkan İbrahim Sandıkçı,vatandaşlarla da bir araya gelerek sohbet etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Canik’te, Kar, Mesaisi, Sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı