Haber Detayı
30 Ocak 2022 - Pazar 19:33 Bu haber 534 kez okundu
 
Canik’te Spor Şenliği’ne büyük ilgi
Canik Belediyesi ve Piazza AVM’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu ‘Hayata Hareket Katıyoruz’ Canik’te Spor Şenliği son buldu.
SPOR Haberi
Canik’te Spor Şenliği’ne büyük ilgi

Basketbol atışları, futbol minyatür kale atışları, vantuzlu ok atışları, hedef top atışları, masa tenisi maçları, floor curling, surviovor parkuru etkinliklerinin yer aldığı Canik’te Spor Şenliği etkinliği beş gün boyunca devam etti.

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğlen saat 12.00’den akşam 19.00’a kadar Piazza AVM’de gerçekleştirilen spor şenliğinde günlük ortalama 500 çocuğu ağırladıklarını belirtti.

 

“Çocuklarımız Geleceğimizin Teminatı”

Canik Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun da yer aldığı açılış programıyla başlayan ‘Hayata Hareket Katıyoruz’ Canik’te Spor Şenliği’nde beş gün boyunca çocuklar hem eğlendi hem spor yaptı. Katılımın yüksek olduğu bir etkinlik olduğunu ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Çocuklarımızın karne tatilini daha eğlenceli hale getirmek amacıyla hem spor yapmaları hem eğlenmeleri için bu etkinlikleri planladık” dedi. 

 

Gençlere yönelik pek çok faaliyet ve projeyi hayata geçirdiklerini ve bundan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, “Çocuklarımızın mutlu olduklarını gördükçe inanın bizlerin mutluluğu bir o kadar artıyor. Bu mutluluk gençlerimize, çocuklarımıza dair yapılacak pek çok etkinliğin, projenin hayata geçirilmesi adına azmimizi daha da güçlendiriyor. Onlara yapılan hiçbir yatırım boşa gitmiyor” dedi. 

 

‘Hayata Hareket Katıyoruz’ sloganıyla düzenlenen Canik’te Spor Şenliği etkinliğine katılan şanslı çocuklar gerçekleştirilen çekilişle çeşitli hediyeler kazandı.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Canik’te, Spor, Şenliği’ne, büyük, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı