Haber Detayı
16 Mart 2022 - Çarşamba 17:06 Bu haber 1531 kez okundu
 
CHP Tarım Buluşmaları 21 Martta Bafra'dan başlıyor
CHP Samsun İl Başkanlığı Tarım Komisyonu, Samsun ve Ülke tarımının sorunları ve çözüm yollarının tartışılacağı Tarım Buluşmaları toplantılarının ilkini Bafra'da gerçekleştiriyor.
SİYASET Haberi
CHP Tarım Buluşmaları 21 Martta Bafra'dan başlıyor


Toplantıda Samsun ve ülkemiz tarımının mevcut durumu hakkında CHP Samsun Tarım Komisyonu Başkanı Hayati Tosun tarafından yapılacak bilgilendirme sunumunun ardından, üreticiler, üretici örgüleri ve sivil toplum temsilcileri konuşmalar yapacak, yaşadıkları sorunları dile getirecekler. 

 

21 Mart 2022 Pazartesi günü Saat: 11:00’da Bafra Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek toplantıya  konunun uzmanları Milletvekilleri, CHP PM Üyesi ve Bursa Milletvekili Tarım Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Orhan Sarıbal ve CHP Edirne Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu da katılacak ve CHP’nin Tarım Politikalarını ve yaşanan sıkıntılara karşı çözüm önerilerini anlatacaklar.

 

CHPM Samsun İl Tarım Komisyonu Başkanı Ziraat Mühendisi Hayati Tosun,"  Cumhuriyet Halk Partisi olarak üreticilerimizin sorunlarını konuşmak, dertlerine ortak olmak, çözüm üretmek, sesinizi duyurmak, sorunlarınızı meclise taşımak, kısacası üreticimize derman olmak için Alaçam, Bafra, Ondokuzmayıs, Yakakent ilçelerimizin çiftçilerini, üretici örgütlerini ve sektörün tüm paydaş ve emekçilerini toplantımıza bekliyoruz.CHP İktidarında çiftçinin yüzü gülecek, birlikte üretip hakça paylaşacağız." dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, Tarım, Buluşmaları, 21, Martta, Bafra'dan, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı