Haber Detayı
20 Ekim 2018 - Cumartesi 16:37 Bu haber 4920 kez okundu
 
CHP Yöneticilerinden Samsun basınına büyük ayıp !
CHP Samsun İl Başkanlığında bugün düzenleneceği duyurulan basın toplantısı, toplantıya katılacak yöneticilerin " yemeğe çıkması" nedeniyle gelmemesi üzerine basın mensupları tarafından protesto edilerek terkedildi.
SİYASET Haberi
CHP Yöneticilerinden Samsun basınına büyük ayıp !

CHP Samsun İl Başkanlığı gazetelere ve yayın kuruluşlarına mail yollayarak, CHP Genel Merkezinden gelen ve yerel seçimler öncesi Samsun'daki STK'larla görüşmeler yapan  Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak ile birlikte saat 12.30'da CHP samsun İl Başkanlığı'nda basın toplantısı yapılacağını bildirdi.

 

Gazeteciler basın toplantısı için CHP İl Başkanlığı'na toplantı saatinden 10 dakika öncesiinden gelerek basın topğlantısı yapacak yetkilileri beklemeye başladı. Ancak gazetecilerin saat 13.00'e kadar bekleesine rağmen toplantı yapılamayınca, " İl Başkanı ve katılacak milletvekillerinin yemekte oldukları ve bu nedenle geç gelecekleri bilgisi verildi.

Toplantıya katılan gazeteciler, basın toplantısının yapılacağı odada bulunan masaya bir protesto notu bırakarak CHP'yi terkettiler. 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: CHP, Yöneticilerinden, Samsun, basınına, büyük, ayıp, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı