Haber Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 12:11 Bu haber 2674 kez okundu
 
Havza Belediyesi'nden Gençlere Tiyatro
Havza Belediyesi, Havza'da Bağımlılıkla Mücadelenin Farkındalığının artırılması amaçlı tiyatro oyununu Havza'ya davet etti.
KÜLTÜR VE SANAT Haberi
Havza Belediyesi'nden Gençlere Tiyatro

 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir belediyenin kültürel hizmetleri kapsamında "HAMR" adlı tiyatro oyunu  Havza’da sahneleneceğini belirtti. Özdemir: “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasına katkı sağlayacak bu oyunun gençlerimize faydalı olacağına inanıyorum.” Dedi.

 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir oyunun Havza Belediyesinin sosyal sorumluluk ve kültürel hizmetler kapsamında uyuşturucu bağımlığına karşın farkındalık oluşturmak adına Havza’ya davet edildiğini belirterek; “ Uyuşturucu kullanım yaşının çok düştü. Gençlerimizde uyuşturucu madde kullanımının zararlarına karşı farkındalık oluşturmak amaçladık. Bu kapsamda 12 Şubat Çarşamba günü HAMR Belediye Kültür Merkezimizde 3 seans halinde öğrencilerimiz ve gençlerimiz ile buluşacak. “ dedi.

 

Oyunun İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklendiğini ifade eden Özdemir; “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmasına katkı sağlayacak bu oyunun gençlerimize faydalı olacağına inanıyorum. Bu çalışmada bizlere destek olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ederim.” Dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Havza, Belediyesi'nden, Gençlere, Tiyatro,
Yorumlar
Haber Yazılımı