Haber Detayı
31 Ocak 2022 - Pazartesi 14:04 Bu haber 429 kez okundu
 
Havza Belediyesinden gece mesaisi
Havza Belediyesi tarafından yoğun kar yağışının etkisini ortadan kaldırmak amacıyla başlatılan kar ve buz temizleme çalışmalarına gece gündüz denilmeden devam ediliyor.
YAŞAM Haberi
Havza Belediyesinden gece mesaisi

Havza Belediyesi, Destek Hizmetleri, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerinin katılımı ile trafik yoğunluğunun az olduğu gece saatlerinde Hasan Aktar Caddesinde kar ve buz temizleme çalışması yapıldı.

Gün boyu 25 Mayıs Mahallesi ve İcadiye Mahallesinde sürdürülen çalışmalar akşam saatlerinde trafiğinde hafiflemesi ile birlikte Hasan Aktar Caddesine kaydırıldı.

İş makinelerinin ve çok sayıda personelin katıldığı çalışmada caddede kar temizleme ve ardından tuzlama çalışması gerçekleştirdi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir son 50 yılın en yoğun kar yağışının gerçekleştiğini ifade ederek; “ Önceliğimiz bir an evvel karın halkımız üzerindeki olumsuz etkilerini kaldırmak. Bunun için ekiplerimiz 24 saat esası ile çalışmalarına devam ediyorlar. Özveri ile işlerini yapan mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim.” Dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Havza, Belediyesinden, gece, mesaisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı