Haber Detayı
15 Şubat 2022 - Salı 16:59 Bu haber 1093 kez okundu
 
Huzurevi’nde Sevgililer Günü Kutlaması
Atasam Tıp Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü etkinlikleri kapsamında düzenleyen Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek Sevgililer günü kutlaması yaptı.
YAŞAM Haberi
Huzurevi’nde Sevgililer Günü Kutlaması

Atasam Tıp Merkezi Genel Müdürü Birsen Öztürk, hastane çalışanları ile birlikte  14 Şubat Sevgililer Günü için  Mavi Kuşak Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.

Bakımevi  görevlilerindençalışmaları ve yaşlılarla ilgili olarak bilgi alan Birsen Öztürk,  yaşlılarla tek tek ilgilenerek hikayelerini dinledi. Öztürk yaşlılara çikolata ve sevgililer günü için özel olarak hazırlanan kalp şekilli kurabiye ikram etti.

75 VE 65 YILLIK EVLİ İFTLERE ÖZEL KUTLAMA

Mavi Kuşak Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde birlikte yaşayan evli çiftlerle de bir araya gelen Birsen Öztürk, biri 75, diğeri 65 yıllık evli olan çiftlerle özel olarak ilgilendi.

 

Ziyaret ile ilgili olarak bir açıklama yapan Birsen Öztürk, “  Burada yaşayan büyüklerimiz gönlümüzde en sevdiklerimiz arasında olacaktır. Yaşlılarımız bizi çok sıcak ve samimi bir şekilde karşılayarak ziyaretimizden duydukları mutluluğu ifade ettiler.Bu özel günde büyüklerimizin yanında olmak ve bir nebze de olsa onlarımutlu etmek istedik.”dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Huzurevi’nde, Sevgililer, Günü, Kutlaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı