Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 17:31 Bu haber 569 kez okundu
 
İlkadım’da Kaldırım Temizliği
İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri kar küreme ekipleri iki gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle olası buzlanmaya karşı yolları, kaldırımları ve Pazar yerlerini temizledi.
YEREL YÖNETİM Haberi
İlkadım’da Kaldırım Temizliği

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından kent genelinde etkili olan kar yağışının etkisiyle yollarda buzlanma sonrası Temizlik İşleri ekipleri kaldırımlarda ve ilçede kurulan semt pazarlarını temizleyerek vatandaşların yaşayabileceği kazaların da önüne geçmeye çalıştı. Etkili olan kar yağışına ve dondurucu soğuğa rağmen belediye personelleri, kaldırımları beyaza bürüyen karları küreklerle temizledi.10 kişilik 4 takımdan oluşan kar küreme timi ilçede kurulan pazar yerlerinin de tamamını temizledi.

 

“Teyakkuz halindeyiz”

 

Çalışmalarla ilgili bilgi veren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş “Halkımızın kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için görevimizin başındayız. Ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarımızda kar kürüme ve tuzlama çalışması gerçekleştiren ekiplerimiz, yaya vatandaşlarımızın sorun yaşamamaları için kaldırımlarda da temizlik çalışması yaptılar. Vatandaşlarımızın ulaşımda sıkıntı yaşamaması adına ekiplerimiz teyakkuz halindeler” dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: İlkadım’da, Kaldırım, Temizliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı