Haber Detayı
04 Şubat 2022 - Cuma 16:26 Bu haber 1161 kez okundu
 
KADEF Gecesinde yan yana oturan Necattin Demirtaş ve Zeybek Korona oldu
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen KADEF Tirit Gecesi'nde aynı masada yan yana oturan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Korona oldu.
SAĞLIK Haberi
KADEF Gecesinde  yan yana oturan Necattin Demirtaş ve Zeybek Korona oldu

KADEF'in (Kavak Dernekler Federasyonu) düzenlediği ve yoğun bir karılımın olduğu Geleneksel Tirit Gecesin'de protokol masasında  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve CHP Samsun Milletvekili protokol masasında yan yana oturmuşlardı.

 

Gecenin ardından İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın koronavirüs'e yakalandığı ve evinde karantinada olduğu açıklanmıştı. Bu haber üzerine tyest yaptıran CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek'in de koronavirüs'e yakalandığı ve karantinada olduğu açıklaması yapıldı.

 

PROTOKOLDEKİ HERKESE BULAŞABİLİR, TEST YAPILMALI

Bu açıklamanın ardından gözler o gece protokol masasında yan yana oturan diğer isimlere  çevrildi. Kemal Zeybek'in yanında Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Necattin Demirtaş'ın yanında İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, onun yanında İYİ POarti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci,  MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve Cemil Deveci'nin eşi Gülay Deveci'nin de yeralması ve  protokol üyelerinin uzun süre birbirleri ile sohbeti ve teması virüsün diğer protokol üyelerine geçebileceği gerçeğini akıllara getirdi.

 

Sağlıkçılar Koronavirüsün yakın temasla geçebileceğini, birbirlerine yakın oturan Demirtaş ve Zeybek'in koronavirüs olduğunun ortaya çıkmasından sonra, diğer protokol üyelerinin de test yaptırmaları ve  virüs bulaşmışsa taşıyıcı olmamak için karantina altına alınmaları gerektiğini bildirdi.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: KADEF, Gecesinde, , yan, yana, oturan, Necattin, Demirtaş, ve, Zeybek, Korona, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı