Haber Detayı
28 Nisan 2021 - Çarşamba 18:21 Bu haber 2059 kez okundu
 
Kahveciler Odası'ndan Demirtaş'a Teşekkür, Mustafa Demir'e çağrı
Samsun Kahveciler Odası Başkanı Mustafa Kara, Kahveci Esnafına 500 TL nakit destek sağlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a teşekkür etti.Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e esnafları ziyaret etmesi ve yerlerinde dertlerini dinlemesi çağrısında bulundu.
EKONOMİ Haberi
Kahveciler Odası'ndan Demirtaş'a Teşekkür, Mustafa Demir'e çağrı


Kara, Başkan Demirtaş'ın kendilerinin esnaf adına ilettikleri taleplerini kabul ettiğini ve pandemi başından bu yana kapalı olan kahvehaneci esnafına 500 TL'lik bir nakit katkı sağladığını belirterek teşekkür etti.

 

Mustafa Kara, Demirtaş'ın çay ocağı işleten esnafa da 250-275 TL Tutarında ramazan kolisi desteğinde bulunmak için çalışmalara başladığını da sözlerine ekledi.

 

 

İLKADIM BELEDİYESİ, ÇAY OCAĞI ESNAFINA DA  RAMAZAN KOLİSİ DAĞITACAK 

Mustafa Kara, Necattin Demirtaş'ın davranışının diğer ilçe belediye başkanları ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e de örnek olması gerektiğini ifade ederek, "İlkadım Belediye Başkanımız, kahveci esnafının zor durumda olduğu bir dönemde çok az da olsa soluk aldıracak bir destekte bulundu. Kendisine esnafımız adına çok teşekkür ediyorum. Sayın Başkan çay ocağı işleten üyelerimize de 250-275 TL'lik Ramazan kolisi dağıtmak için de çalışmalara başladı.

 


ASIL DESTEĞİ MUSTAFA DEMİR'DEN BEKLİYORUZ

 Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı da esnafa Ramazan Kolisi dağıttı. Kendisi ile görüştüm teşekkür ettim, Ramazanın son günlerine yakın birer koli daha gağıtacağını bildirdi. Bu desteklerin Samsun'un 17 ilçesindeki belediye başkanlarımız ve en çok da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'den bekliyoruz. Türkiye'de tüm büyükşehirlerde belediye başkanları sosyal yardımlarda yarışırken Samsun Büyükşehir Belediyesi bırakın destek sağlamayı, suyu bile otomatik zamma bağladı.


Ben 2 örnek vermek isterim. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı mansur Yavaş  235 bin esnafa, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yüzbinlerce esnafa destek sağladı. Samsun'da ses yok!.. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e çağrıda bulunuyorum. 'Sayın Başkan, yerinizden kalkın ve esnafları, vatandaşları dolaşın, neler yaşadığını yakından görün.' Belediye başkanı olarak ekonomik sıkıntılarının çözümünde katkı ve destek sağlayın. Sizden Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bunu bekliyoruz." dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Kahveciler, Odası'ndan, Demirtaş'a, Teşekkür,, Mustafa, Demir'e, çağrı,
Yorumlar
Haber Yazılımı