Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 16:50 Bu haber 1265 kez okundu
 
Minik Futbolculara Tatlı Morali
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Karasamsunspor kulübü sporcuların yaptığı antrenmanda ziyaret ederek hem moral verdi hem de tatlı ikramında bulundu.
SPOR Haberi
Minik Futbolculara  Tatlı Morali

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Karasamsunspor kulübünü ziyaret etti. Ziyarette genç futbolcularla sohbet ederek sporcuların gelecekteki hedeflerini sordu. Genç sporculara öncelikle eğitimlerine devam etmelerini tavsiye eden Başkan Demirtaş gençlere eğitim ve spor hayatında başarılar diledi.

İlkadım Belediyesi olarak her alanda olduğu gibi spora da çok büyük desteklerde bulunduklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş;”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne sporun, gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmada en önemli unsur olduğunu ifade ettik. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda da gerçekleştirdik. Spor yapan kişi sayısını artırmak adına belediye olarak değişik branşlarda kurslar veriyoruz. Bu çalışmaların hedefine ulaşması adına da imkanlarımız dahilinde desteğimizi esirgemiyoruz. Bugün de olduğu gibi sporcularımızı teşvik etmek ve onlara destek vermek adına amatör spor kulüplerimizi ziyaret edip moral veriyoruz” dedi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Minik, Futbolculara, , Tatlı, Morali,
Yorumlar
Haber Yazılımı