Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 10:50 Bu haber 1709 kez okundu
 
Saadet Partisi Havza Adayı Şenol Tunçay'dan Başkan İkiz'e ziyaret
Saadet Partisi Havza Belediye Başkan adayı Şenol Tunçay ve Saadet Partisi ile yönetimi Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Saadet Partisi Havza Adayı Şenol Tunçay'dan Başkan İkiz'e ziyaret

 


Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, ziyaretlerinden ötürü Saadet Partisi heyetine teşekkür ederek; “ Görev sürem  boyunca ilçemize hizmet ettik. Bunu yaparken de hiç kimseyi ayırt etmeden yapma gayreti içinde olduk. İnşallah 31 Mart yerel seçimleri sonuçları itibari ile yerelde ilçemize genelde ise ülkemize hayırlar getirir.” Dedi.

Saadet Partisi Havza Belediye Başkan Adayı Şenol Tunçay ise Başkan Murat İkiz'in tecrübelerinden ile her zaman faydalanacaklarını belirterek; “Sayın Başkanımın Havza’ya önemli hizmetlerde bulundu. Bizlerde bu yapılan hizmetlerin üzerine bir şeyler eklemek ve halkımıza hizmet için aday olduk. Amacımız çözüm odaklı ve insanlarımızın refahını hedefleyen bir belediyecik.” Diye konuştu.

 Saadet Partisi İlçe Başkanı Saffet Ergin ise Başkan İkiz’e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek şunları söyledi:   “Sağ olsun ne zaman gelsek Başkanımızın güler yüzü ve hoşgörüsü ile karşılandık ve ilgi gördük. İnşallah 31 Mart’tan sonra Havza’da yapılan hizmetlerin üzerine daha fazlasını yapmak için yola çıktık.” 
Ziyarete Saadet Partisi yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Saadet, Partisi, Havza, Adayı, Şenol, Tunçay'dan, Başkan, İkiz'e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');