Haber Detayı
02 Aralık 2021 - Perşembe 12:49 Bu haber 376 kez okundu
 
Salıpazarı 2023'te Doğalgaza Kavuşacak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile görüşen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Salıpazarı'nın 2023 yılında doğalgaza kavuşacağını söyledi.
EKONOMİ Haberi
Salıpazarı 2023'te Doğalgaza Kavuşacak

Bazı ziyaretler için Ankara’da bulunan Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti. 

 

Salıpazarı ilçemizin doğalgaz hizmetten yararlanabilmesi için çalışmalarımız devam ediyor diyen Başkan Akgül, “Sayın Bakanımızla yaptığımız görüşmede doğalgazın Salıpazarı’na getirilmesi süreci konusunda değerlendirmelerde bulunduk. İnşallah 2023’de Salıpazarı doğalgazla buluşacak” dedi. 

 

Doğalgazın ilçeye gelmesi için iki yıldır yoğun bir çalışma yürüttüklerini ifade eden Başkan Akgül, “Doğalgaz Salıpazarı İlçemiz için önemli bir ihtiyaç. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımızla yaptığımız toplantı neticesinde ilçemizin yıllardır hasretini çektiği doğalgazı ilçemize getiriyoruz.  

 

Sürece katkı sunan başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e, Ak Parti Samsun Milletvekillerimize ve Ak Parti İl Başkanlığımıza teşekkürlerimi sunuyorum. " diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Salıpazarı, 2023'te, Doğalgaza, Kavuşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');