Haber Detayı
26 Mayıs 2019 - Pazar 15:06 Bu haber 1430 kez okundu
 
Samsun AK Partililer İftar Yemeğinde buluştu
AK Parti Samsun İl teşkilatı, kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış teşkilat mensuplarının da katıldığı Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.
- Haberi
Samsun AK Partililer İftar Yemeğinde buluştu


 Programa katılan ve iftar sonrası bir konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun'u çok daha güzel bir geleceğe taşıyacaklarını söyledi.

 

Türkiye’de 17 yıllık AK Parti farkının her alanda kendini gösterdiğini ifade eden Mustafa Demir, "Kurulduğu günden bugüne bakıldığında ülkemizde çok büyük fark var. Hiçbir milletin hayatında böyle bir 17 yıl yok. En ileri ülkelerde bile böyle parlak, böyle değişim ve gelişim gösteren, dünyadaki yerini de bu kadar değiştiren başka bir devlet yok" dedi.


31 Mart yerel seçimlerinde Samsun'un büyük bir başarı gösterdiğini belirten Başkan Demir, "31 Mart'ta bir yerel seçim yaşadık. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden sonraki ilk yerel seçimdi. Samsun bu konuda Cumhur İttifakı'nın adaylarıyla birlikte en başarılı olan illerden biri. Seçimlerden sonra 19 Mayıs'ın 100'üncü seneyi devriyesinde kutlama programlarını icra ettik. Bütün Türkiye'nin gözü Samsun'daydı. Tabiri caizse Samsun, Türkiye'nin başkenti oldu" diye konuştu. 

 


İftar programına ayrıca AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ilçe belediye başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, AK, Partililer, İftar, Yemeğinde, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı