Haber Detayı
30 Eylül 2021 - Perşembe 17:13 Bu haber 673 kez okundu
 
Samsun'da Başarılı Eskrimcilere Ödül
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı KASAPOĞLU, başarılı eskrim sporcularını makamında kabul etti.
SPOR Haberi
Samsun'da Başarılı Eskrimcilere Ödül

Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından 28 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında Ankara'da düzenlenen U12-U14 Epe Flöre Kılıç Açık Eskrim Turnuvasında Samsunlu sporcular Berra CANBOLAT altın, Merve BOLAT bronz madalya, 25-26 Eylül tarihleri arasında Osmaniye de düzenlenen U10-U12-U14 Eskrim Epe Açık Turnuvasında, Karin DURMUŞ ve Atlas Deniz SEVİNÇ bronz madalya aldılar.


Sporcularla sohbet eden İl Müdürü KASAPOĞLU, 'Eskrim branşında şehir olarak güzel bir alt yapıya sahibiz. Sizlerde bu başarıları elde ederek bizleri gururlandırıyorsunuz. Bu genç yaşınızda azimle çalışmanızın meyvelerini topluyorsunuz. Yolun daha çok başındasınız. Eskrim branşına şuan hizmet veren iki adet salonumuz mevcut. Antrenmanlarınızı aksatmadan azimle çalışın bu ülkenin siz gibi değerli sporculara ihtiyacı var. Sizlerin her zaman yanınızdayız. Buradan ailenize ve antrenörümüze emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum' dedi..


Eskrim İl Temsilcisi Sami Burak Şenol, 'Atakum Sporcu Fabrikasında sporcularımız ile yoğun antrenman temposunda çalışıyoruz. Sporcularım çok çalıştı ve emeklerinin karşılığını aldı. Şu anda 30-31 tarihleri arasında Trabzon'da yapılacak olan U10 U12 U14 Açık Epe Eskrim Turnuvasına hazırlanıyoruz. Yoğun katılım bekleniyor. İnşallah oradan da altın madalyalar ile döneceğimize inanıyorum. Sporcularımı kutluyorum. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı KASAPOĞLU ve Spor Şube Müdürü Murat ALTUN'a çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.


Ziyarette ayrıca Spor Şube Müdürü Murat ALTUN ve İlkadım Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Seracettin TURAN yer aldı.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun'da, Başarılı, Eskrimcilere, Ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı