Haber Detayı
09 Eylül 2021 - Perşembe 17:08 Bu haber 632 kez okundu
 
Samsun Deva Partisi Pazaryeri Ziyaretlerini Sürdürüyor
Deva Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk, Samsun’un ilçelerinde ilçe teşkilatlarının katılımı ile vatandaşlarla buluşmaya ve pazaryeri ziyaretlerine devam ediyor.
SİYASET Haberi
Samsun Deva Partisi Pazaryeri  Ziyaretlerini Sürdürüyor

 Deva Partisi il başkanı Kebire Birer Türk, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve parti gönüllüleri ile sürekli olarak çarşı pazar ziyaretleri gerçekleştiriyor.
 
 En son vezirköprü köylerindeki ziyaretleri ile gündeme gelen partililer, Atakum İlçe Başkanı Eyüp Bektaş’ın da katılımı ile Atakum Mimarsinan Pazarı’nda ziyaretlerde bulundu.  
 
 
Pazar ziyaretinde vatandaşlarla konuşuldu, parti bilgilendirme broşürleri, hediyeler ve ikramlık aşureler dağıtıldı.
 
Deva Partisi Samsun İl Başkanı Kebire Birer Türk,” Pandemi şartlarının zorlayıcılığına rağmen Deva kadroları olarak halkımıza partimizi anlatmak için bütün fırsatları değerleniyoruz. Açık hava pazarları halkımızla iletişim açısından güzel fırsatlar. Çünkü partimizle yeni tanışan insanlarımız var. Ziyaretlerimiz esnasında genel başkanımız Ali Babacan’ın oldukça iyi tanındığını fakat partimizi hala bilmeyen insanların olduğunu gördük.  Maalesef bunda medyanın şuan ki durumunun büyük etkileri var. Fakat geçmişten gelen ve Ali Babacan ismine oluşmuş güven ve bu güvenin insanlardan alınması bizleri çok mutlu ediyor. Vatandaşımız içini döküyor, derdini anlatıyor. 
 
Hem üreticiler hem de alışveriş yapanlar kötü ekonomiden şikayetçi.. Pazar filesi 250TL  300 TL arasında tadımlık doluyor, alım gücü çok azaldı şeklinde bildirimleri yoğun olarak alıyoruz. Üretici çocuklarının çiftçi olmasını istemiyor, mazot fiyatlarından gübre maliyetlerinden yakınıyor ve neredeyse kar yok diyorlar. 
 
Deva Partisi, çocuklarımın geleceği için endişeliyim diyen insanların işini gücünü bir kenara bırakıp artık ülkenin geleceği için yola çıkması ile oluştu. Umut yok denmesin diye bugün DEVA Partisi var. Bu sebeple insanlarımızı dinlemeye sorunlarını genel merkezimize rapor etmeye devam ediyoruz. Bizlere bu anlamda destek veren tüm gönüllülerimize destekleyenlerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, Deva, Partisi, Pazaryeri, , Ziyaretlerini, Sürdürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı