Haber Detayı
11 Aralık 2019 - Çarşamba 16:30 Bu haber 2548 kez okundu
 
Samsun Gençlik Merkezi 17. Yılını Kutladı
TOG(Toplum Gönüllüleri Vakfı)’un Samsun’da bulunan Gençlik Merkezi Samsun İğne Deliği Gençlik Merkezi 17. yılını, liseli, üniversiteli, mahalleli gönüllüleri, yetişkin destekçileri ve sosyal komitenin katılımıyla kutladı.
KÜLTÜR VE SANAT Haberi
Samsun Gençlik Merkezi 17. Yılını Kutladı

 Samsun ve 17 ilçesi başta olmak üzere, Türkiye’nin hemen hemen her iline iyilik götüren, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren, gençlerin güçlenmesi için kişisel eğitim programları gerçekleştiren bir Gençlik Merkezi olduklarını açıklayan, Gençlik Merkezi Yöneticisi Oğuzhan Öztanır; ‘’ Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın kuruluşunun hemen ardından hayata geçen bir proje aslında Gençlik Merkezi. Gençlerin güçlenmesi, kişisel gelişimlerini en üst düzeye çıkarmaları için her biriyle ayrı ayrı temas içerisindeyiz. Atakum ilçesinde gençlerin ulaşabilecekleri bir merkezin olması herkes için iyi bir anlam ifade ediyor.

 Gençler bu merkezimizde sadece kişisel gelişimleri için bir araya gelmiyor, ayrıca gönüllülük yapmak, mahalleli, liseli ve üniversiteli gençler etraflarına iyilik götürmek, imkanı kısıtlı mahallelerde çocuklarla bilgilendirici atölye çalışmaları yapmak içinde var güçleriyle çaba sarfediyor. Bugün aramızda olan destekçilerimize, gönüllülerimize ve sosyal komite üyelerimize çok teşekkür ediyorum’’ açıklamasında bulundu.

 

Gençlik Merkezi atölye, kurs ve gönüllülük çalışmaları sorumlusu Beytullah Akı ise:’’ Ben bu mahallede büyüdüm, burada zaman zaman kurs çalışmalarına katıldım ve ardından gönüllülük ile buluştum. Kendim için istediğimi herkes için isteyen bir genç olarak, her bir çalışmanın ne kadar çok önemli olduğunun farkındayım. Başta gönüllülerimize, Gençlik Merkezimizin sponsorlarına, mahalle esnafımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için gönülden teşekkür ediyorum, doğum günümüz kutlu olsun.’’ Dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, Gençlik, Merkezi, 17., Yılını, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı