Haber Detayı
22 Nisan 2022 - Cuma 15:56 Bu haber 1198 kez okundu
 
Samsun İYİ Partililer Birsen Öztürk'ün İftarında Buluştu
İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, İlçe Başkanları, meclis üyeleri ve İYİ Parti TBMM Grupbaşkanvekili Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın da katılımıyla İl Başkan Yardımcısı Birsen Öztürk'ün düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Samsun İYİ Partililer Birsen Öztürk'ün  İftarında Buluştu

Çok yoğun katılımın olduğu yemeğe İYİ Parti'nin 15 ilçe başkanı ve belediye meclis üyeleri katılırken, Tekkeköy ve Havza İlçe Başkanları programları nedeniyle katılamadı mesaj iletti.

 

Samimi bir havada geçen iftar yemeğinde konuşan İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Birsen Öztürk, "Birlik ve dayanışmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde bir arada olmaktan çok mutlu oldum. Birlik ve beraberliğimizin devamı ve genişletilerek sürdürülmesi en büyük isteğimiz ve temennimizdir. Ben katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. " dedi.

 

İYİ Parti Grupbaşkanvekili, Samsun Milletvekili Erhan Usta Samsun İYİ Parti il ve ilçe başkan ve yöçneticileri ve belediye meclis üyeleri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Erhan Ustai İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, İYİ Parti Atakum İlçe Başkanı Selen Gülhan Çam ve meclis üyeleri daha sonra Atakum'da esnaf ziyaretleri yaptı.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, İYİ, Partililer, Birsen, Öztürk'ün, , İftarında, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı