Haber Detayı
16 Nisan 2021 - Cuma 17:44 Bu haber 516 kez okundu
 
Samsun Valisi Dağlı’dan Havza'ya ziyaret
Bir dizi toplantı ve ziyaret için Havza’ya gelen Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret etti.
YEREL YÖNETİM Haberi
Samsun Valisi Dağlı’dan Havza'ya ziyaret

Samsun Valisi Zülkif Dağlı ziyaret programı kapsamında Havza Belediyesine geçerek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile bir süre görüştü.
 
Başkan Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette ’den Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Valisi Zülkif Dağlı’ya Havza Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar ve yatırımlar hakkında  bilgiler aldı.
 
Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Samsun Valisi Zülkif Dağlı’ya üzerinde ismi yazılı olan bıçak hediye etti.
 
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklamada Samsun Valisi Zülkif Dağlı’ya ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek; “Samsun Valisi Sayın Zülkif Dağlı’ya Havza Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgiler verdik ve görüş alışverişinde bulunduk. Sayın Valimize ilçemize vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ederim.” Dedi.
 
 
 
Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Samsun, Valisi, Dağlı’dan, Havza'ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı