Haber Detayı
06 Mayıs 2021 - Perşembe 16:39 Bu haber 830 kez okundu
 
Samsun Valisi Dağlı Denetim Yaptı
Samsun Valisi Doç Dr. Zülkif Dağlı, 1-7 Mayıs Karayolu Trafik Haftası nedeniyle, Atakum ilçesi Karayolları kavşağı mevkiindeki uygulama noktasında düzenlenen etkinliğe katıldı.
ASAYİŞ Haberi
Samsun Valisi Dağlı Denetim Yaptı


Bu hafta vesilesiyle, trafik kurallarına uyma konusunda farkındalık oluşturmayı ve trafik kazalarını en aza indirmeyi hedeflediklerini dile getiren Samsun Valisi Doç Dr. Zülkif Dağlı,

 

"Vatandaşlarımızın trafikte güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için tüm Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de çalışmalarımız devam ediyor. Bu yılki en önemli amacımız emniyet kemerinin mutlaka takılması konusundaki duyarlılığı artırmak.

Bilindiği üzere pandemi nedeniyle kolluk kuvvetlerimiz çok yoğun çalışıyor ancak buna rağmen trafik güvenliğini sağlamak için de gayretli çalışmalarını devam ettiriyorlar.

Trafik kurallarına uyma noktasında vatandaşlarımızdan da duyarlılık göstermelerini bekliyor, ön koltukta olduğu gibi arka koltukta da emniyet kemeri takmanın ölümlü kazaları ciddi oranda düşürdüğünü bir kez daha hatırlatmak istiyorum." dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Samsun, Valisi, Dağlı, Denetim, Yaptı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı