Haber Detayı
03 Aralık 2021 - Cuma 17:04 Bu haber 618 kez okundu
 
ÜniAK’tan Sınav Haftasında Öğrencilere Çorba
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Üniversiteli Akil Gençlik (ÜniAK) Topluluğu; ara sınav (vize) haftasında her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği çorba ikramına devam ediyor.
EĞİTİM Haberi
ÜniAK’tan Sınav Haftasında Öğrencilere Çorba

OMÜ'de çorba ikramını geleneksel hâle getirdiklerini hatırlatan ÜniAK Topluluğu üyeleri, pandeminin ardından öğrencilere yeniden çorba ikram etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdiler. ÜniAK topluluğu ayrıca, çorba dağıtımı için gerekli desteği esirgemeyen OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal’a teşekkürlerini iletti.

 

Çorbayla sıcak bir mola

 

Vize ve final dönemlerinde Merkez Kütüphane’de sınavlara hazırlanan öğrencilere 'sıcak bir mola' veren ÜNİAK Topluluğu, çorba ikramıyla öğrencilerin sınav yoğunluklarına ortak oldu. Zorlu sınav haftası boyunca öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla Kütüphane girişinde stant kuran ÜNİAK Topluluğu, ders çalışan öğrencilere sıcak çorba servisi yaptı. 

 

Merkez Kütüphane’deki etkinlik 29 Kasım Pazartesi günü başlayıp 3 Kasım Cuma gününe kadar devam ederken, bu tarihler arasında her gece saat 22:00 ile 23:30 arasında öğrencilere çorba ikram edildi. ÜNİAK Topluluğu tarafından vize ve final haftalarında geleneksel hâle getirilen çorba ikramı, öğrencilerce memnuniyetle karşılandı.

 

İkramlar başkanlardan

 

1 Aralık 2021 Çarşamba günü gerçekleştirilen çorba dağıtımınaSamsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu ile ÜniAK Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Onur Şen de katılarak, çorba standında öğrencilere çorba ikram edip başarı dileklerini ilettiler.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: ÜniAK’tan, Sınav, Haftasında, Öğrencilere, Çorba,
Yorumlar
Haber Yazılımı