Haber Detayı
13 Eylül 2021 - Pazartesi 18:43 Bu haber 2207 kez okundu
 
Ve Ayvacık'a TMO alım Ofisi açılıyor
Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, ilçeye TMO alım ofisinin açıldığı müjdesini verdi
EKONOMİ Haberi
Ve Ayvacık'a TMO alım Ofisi açılıyor

 

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, ilçeye TMO alım ofisi açılması için verdikleri çabanın yanıtsız kalmadığını belirterek, fındık üreticisine müjdeyi verdi.

 

Erdak Avcı, TMO’nun alım ofisinin ilçede olmamasının büyük mağduriyet yaşattığını ifade ederek, Ayvacık'a alım ofisi açılması için kampanya başlatmış, milletvekillerine çağrıda bulunmu ve muhtarlardan imza toplayarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yollamıştı.

 

Bu çabaların sonuç verdiği ve Ayvacık'a TMO'nun fındık alım ofisi açacağı müjdesi de Erdal Avcı tarafından verildi.

 

Avcı, üreticinin çağrısına kısa sürede olumlu yanıt geldiğini belirterek, “Muhtarlar derneğimiz ve muhtarlarımızla birlikte TMO’nun Ayvacık’a alım ofisi açılması için verdiğimiz mücadele sonuç verdi. Ayvacıklı çiftçilerimizin artık Çarşamba’ya gitmesine gerek yok. Ziraat Bankası’nın yanında alım ofisine fındıklarını teslim edebilecektir.

 

TMO’nun gelmesi için özveriyle, vatandaşımızın mağduriyetini Tarım ve Orman Bakanımıza arz eden; BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, TMO Genel Müdürü Ahmet Güldal’a TMO Samsun Şube Müdürü Derya Şahinler ve yardımcılarına teşekürlerimizi sunuyoruz. Hepimizin gözü aydın” dedi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Ve, Ayvacık'a, TMO, alım, Ofisi, açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı =file_get_contents('http://anti-adblock.adnow.com/aadbAdnow.php?ids=863862,863864,863865');