Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 19:53 Bu haber 751 kez okundu
 
Yılport Samsunspor'dan Ertuğrul Sağlam Açıklaması:
Yılport Samsunspor Kulübü bir açıklama yaparak medyada ve kamuoyunda yayılan Samsunspor kulüp çalışanlarının Sayın Ertuğrul Sağlam’a karşı ayartıldığı iddialarının asılsız ve vahim bir iftira olduğunu açıkladı.
SPOR Haberi
 Yılport Samsunspor'dan Ertuğrul Sağlam Açıklaması:

KULÜP ÇALIŞANLARI İLE İLGİLİ İDDALAR ASILSIZ VE İFTİRA

Kulüpten konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


"Samsunspor Futbol Takımımızın eski teknik sorumlusu Sayın Ertuğrul Sağlam ile kulübümüz arasında devam etmekte olan hukuki süreç hakkında medyada paylaşılan ifadeler maalesef doğruları yansıtmamaktadır.

Söz konusu süreçle hiçbir şekilde ilgisi olmayan üçüncü şahısların, kamuoyu algısını çarpıtmak üzere yaydıkları yanlış bilgilere itibar edilmemesini, büyük Samsunspor camiasından rica ediyoruz.

Samsunspor kulüp çalışanlarının Sayın Ertuğrul Sağlam’a karşı ayartıldığı iddiası, asılsız ve vahim bir iftiradır. Sportmenliği ve centilmenliği ana ilke edinmiş Samsunsporumuzun ne köklü geleneklerinde ne de bürünmüş olduğu kurumsal yapıda bu gibi usulsüz faaliyetlere yer yoktur.

Üçüncü şahısların, kulübümüze yönelik iftiralarına karşı hukuki haklarımızı saklı tutmaktayız. Sayın Ertuğrul Sağlam ve Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. arasında devam etmekte olan hukuki süreç sonuçlandığında, gerekli açıklamalar, kulübümüzün resmi duyuru kanallarından kamuoyu ile paylaşılacaktır."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: , Yılport, Samsunspor'dan, Ertuğrul, Sağlam, Açıklaması:, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı