TÜM BEL Sen’den Mustafa Demir’e Mühendis Sınavı Tepkisi
TÜM BEL Sen’den Mustafa Demir’e Mühendis Sınavı Tepkisi
Lütfiye Demirtaş’tan Eşine Brifing
Lütfiye Demirtaş’tan Eşine Brifing
Canik Belediyesi Can Dostları Yalnız Bırakmıyor
Canik Belediyesi Can Dostları Yalnız Bırakmıyor
Kamu Yöneticilerine Akıllı Şehir Trafik Güvenliği Sunumu
Kamu Yöneticilerine Akıllı Şehir Trafik Güvenliği Sunumu
Alt Gelir Gruplarının Ev Sahibi Olmaları Çok Zor
Alt Gelir Gruplarının Ev Sahibi Olmaları Çok Zor
Künyemiz

 

Karadeniz Hayat

  İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni 

Coşkun ÖZBEK

 

TEL: 0 553 023 25 15

 

Karadeniz Hayat Yazı işleri Müdürü

Birsen KALKAR

 

Ekonomi Haberleri

Hayati TOSUN

 

HUKUK MÜŞAVİRİ

Av. İsmail Can SERTER

 

ADRES:

19 Mayıs Mahallesi Hürriyet Sokak  No: 4 Kat: 2

 İLKADIM / SAMSUN

 

e posta: karadenizhayat55@gmail.com

        haber362@hotmail.com

coskunozbek@gmail.com

kalkarbirsen@gmail.com

Yazılım

Web Aksiyon Yazılım ve İnternet Hizmetleri

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

www.karadenizhayat.com 'da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. www.karadenizhayat.com 'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, www.karadenizhayat.com sorumlu tutulamaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.karadenizhayat.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

 © Copyrigth 2006 www.karadenizhayat .com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları karadenizhayat.com'a aittir. karadenizhayat.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar karadenizhayat.com 'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, . İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Samsunhabertv.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. karadenizhayat.com 'da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. YASAL BİLDİRİMLER İÇİN karadenizhayat.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, haber karadenizhayat55@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the  However, sometimes the uses third parties to process your information.  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the  re quires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Samsunhabertv.com and its services. When you use  Samsunhabertv.com online services, we use cookies and collect IP  addresses. You can find out more about this in the  cookies section of our full Privacy Policy. 

Haber Yazılımı